Buradasınız: Ana Sayfa

LibreOffice Eklentileri

LibreOffice size geniş bir özellik yelpazesi sunmaktadır, gereksinimleriniz doğrultusunda ek özelliklere ihtiyacınız varsa bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için eklentiler ve şablonları kullanabilirsiniz! Bu site size geniş bir yelpazede eklentiler sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamanızı amaçlamaktadır. Daha fazlası için, diğer insanlar, belki de siz yeni eklentiler geliştirebilir ve bu sitedeki eklentilere ekleyebilirsiniz. Eğer belgeleriniz için şablon arıyorsanız http://templates.libreoffice.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eklentiler

LibreOffice Eklentileri, ana yazılımdan bağımsız olarak ekleyebileceğiniz ve kaldırabileceğiniz araçlardır. Eklentiler LibreOffice kopyanıza yeni özellikler kazandırabilir veya mevcut özelliklere kullanım kolaylığı için daha fazla işlevsellik kazandırabilir.

LibreOffice kullanıcılarına özgür yazılım lisansları altında kaliteli yazılım sunma amacına bağlı kalmaktadır bu nedenle kataloğundaki eklentilerin ve şablonların özgür yazılım lisansları altında yayımlanmaktadır.

Kataloğa katkılarınız memnuniyetle karşılanmaktadır.

Eklenti katkıcıları için önemli not: Lütfen projenizin metaveri sayfasının dil ayarının 'dil bağımsız' olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde projeniz, tarayıcı ayarları başka dildeki diğer kullanıcılara görünür olmayacaktır. Bu nedenle projenizin sürüm sayfasında "dil bağımsız" ayarını seçmelisiniz ve bunu her sürümde yapmalısınız. Her gelişticiyi/katkıcıyı projesinde doğru ayarları kullanması için teşvik etmekteyiz.

Lütfen eklentinizin başlığını sadece düz ASCII karakterleri ile yazınız( ör. şapkalı veya özel karakterler kullanmalaısınız)

Bir eklentinin katkıcısı eklentisini LibreOffice'in her bir sürümü için, hangi sürüme uygunsa o sürümü işaretlemelidir( 3.3'den 3.4'e kadar). Eğer LibreOffice'in yeni yayımlanmış bir sürümü varsa, lütfen ekelntinizin sürümünün bununla uygun olup olmadığını kontrol ediniz. ve LibreOffice sürümünü uyumluluk listesine ekleyiniz.

Katkıcılar için bu siteye eklenti ekleyip yayımlama sürecini anlatan detaylı bilgiyi rehberimizde bulabilirsiniz: (ODT | PDF).

Eğer LibreOffice'iniz için Şablon arıyorsanız http://templates.libreoffice.org adresini ziyaret ediniz.

Sitemiz ile ilgili konularda, ör. spam içerik, lütfen bunu doğru seçilmiş bir konu ve ilgili sayfaya bağlantı ile webmaster [at]documentfoundation.org adresine bildiriniz.

Yukarıdaki e-posta adresi LibreOffice veya TheDocumentFoundaion için genel destek için değildir. Eğer yazılım için desteğe ihtiyacınız varsa http://tr.libreoffice.org/get-help/ adresinden bir yardım kanalı seçiniz.

Donate

LibreOffice is made available by volunteers around the globe, backed by a charitable Foundation. Please support our efforts: Your donation helps us to deliver a better product!


Legal Disclaimers and Limitations | Privacy Policy | Impressum (Legal Info) | Copyright information: Unless otherwise specified, all text and images on this website are licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0. License. This does not include the source code of LibreOffice, which is licensed under the Mozilla Public License v2.0.

"LibreOffice" and "The Document Foundation" are registered trademarks in one or more countries. Their respective logos and icons are also subject to international copyright laws. Use thereof is explained in our trademark policy.