Nacházíte se zde: Úvod

Rozšíření pro LibreOffice

Už ve výchozí instalaci nabízí LibreOffice širokou škálu funkcí, pokud ale potřebujete nějakou další funkcionalitu, je zde velká šance, že existují rozšíření nebo šablony, které tuto funkcionalitu přidávají! Tyto stránky nabízejí množství rozšíření pokrývajících širokou škálu potřeb uživatelů. Uživatelé (možná i Vy) zde také mohou ostatním uživatelům nabídnout ke stažení rozšíření, které sami vytvořili. Pokud hledáte šablony, přejděte na stránku http://templates.libreoffice.org.

Rozšíření

Rozšíření pro LibreOffice are tools that can be added or removed independently from your installation of the main program. Extensions may add new functionality to your copy of LibreOffice, or may make existing functionality easier to use.

LibreOffice zůstává věrný svému závazku poskytovat uživatelům kvalitní software vytvořený pod svobodnými softwarovými licencemi, a proto i rozšíření a šablony z našeho seznamu jsou publikovány pod svobodnými softwarovými licencemi.

Další příspěvky do seznamu jsou vítány.

Důležité upozornění pro přispěvatele: nastavení jazyka na stránce metadat by mělo zůstat jazykově neutrální! Jinak váš projekt nebude viditelný pro uživatele, kteří mají v prohlížeči nastavený jiný než vybraný jazyk. Nastavení "jazykově neutrální" by ze stejného důvodu mělo být použito také na stránce se seznamem vydaných verzí a také samostatně pro každou jednotlivou vydanou verzi. Uvítáme, pokud budou vývojáři/přispěvatelé průběžně kontrolovat správnost nastavení u jednotlivých stránek svých projektů.

Pro názvy rozšíření používejte pouze názvy složené jen ze znaků ASCII (tedy bez znaků s akcenty a dalších speciálních znaků).

Přispěvatel by měl u každé vydané verze rozšíření označit všechny verze LibreOffice se kterými je daná verze rozšíření kompatibilní. Vždy po vydání nové verze LibreOffice by měl přispěvatel ověřit kompatibilitu svých rozšíření s touto novou verzí a v případě úspěchu ji přidat do seznamu kompatibilních verzí.

Pro přispěvatele je k dispozici návod "jak na to", ve kterém jsou uvedeny podrobné informace o procesu publikování rozšíření na těchto stránkách: (ODT | PDF).

Pokud hledáte šablony pro LibreOffice, přejděte na stránku http://templates.libreoffice.org.

Pokud při procházení našich stránek narazíte na nějaký problém, například SPAM, ohlaste ho prosím zasláním zprávy s odpovídajícím předmětem a odkazem na danou stránku na adresu elektronické pošty webmaster [zavináč] documentfoundation.org.

Výše uvedená adresa není adresa běžné podpory pro LibreOffice nebo The Document Foundation. Pokud potřebujete pomoci s problémem týkajícím se programu, přejděte na stránku http://www.libreoffice.org/get-help/ a vyberte si z nabízených možností podpory.

Donate

LibreOffice is made available by volunteers around the globe, backed by a charitable Foundation. Please support our efforts: Your donation helps us to deliver a better product!


Legal Disclaimers and Limitations | Privacy Policy | Impressum (Legal Info) | Copyright information: Unless otherwise specified, all text and images on this website are licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0. License. This does not include the source code of LibreOffice, which is licensed under the Mozilla Public License v2.0.

"LibreOffice" and "The Document Foundation" are registered trademarks in one or more countries. Their respective logos and icons are also subject to international copyright laws. Use thereof is explained in our trademark policy.